Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2016


Георги

Препоръчани мнения

Щом сa от тебе и криви ще си ги хaресaм :)

Ох, най- после ще видим снимка на тиганите.eb3cb8ecf49e533e75bdfcc5d93f6203.gif

Дано не се загубят по пътя. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

Много ти благодаря, Лидия! Страхотно ме зарадва!  

 

Много се радвам,че съм успяла :) Весели празници :santa:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

d059449b90d00b76abc0bb9d832b51d0.gif

Още веднъж напомням, че Коледните празници са след седмица!

 

Моля всички, които не са изпратили подаръци, да го направят своевременно!

Напомням, че е необходимо да ми дадете информация при изпращането и при получаването на подарък!

 

 

Информацията тук ли да я даваме или на лични съобщения?

Връзка към мнение

Информацията тук ли да я даваме или на лични съобщения?

По-добре на лични, но ако нямате възможност да пишете там, става и в темата да е написано. :)

Връзка към мнение

Давам кратки инструкции за качване на снимки, понеже може да има хора, които искат да ни покажат подаръка си, а да не са сигурни как става. :)

 

Има два начина за качване на снимки.

1. Първия е, когато снимката вече е качена някъде в интернет пространството(сайтове за снимки, Фейсбук и т.н.) - тогава копирате URL-адреса от мястото, където е качена снимката и кликвате на тази иконка,

 

4-1.png

 

отваря се следното поле

 

4-2.png

 

и там поставяте адреса. Натискате ОК и сте готови.

 

2. Директно във форума:

Под полето, където пишете отговора има бутон "Още опции" - натискате го,

 

4-5.png

 

и в отворилото се поле избирате "Прикачване на файлове", кликвате там,

 

4-3.png

 

избирате необходимата снимка от вашия компютър/телефон и след прикачването сте готови.

За да вмъкнете снимката на точното място, използвайте бутона "Добави в мнението", като я поставяте там, където искате.

 

4-4.png

 

Ако не използвате тази опция, снимката отново ще бъде видима в мнението ви, но ще бъде под всичко написано от вас.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Бързам да се похваля - получих своя коледен подарък - калъф за паспорт с RFID защита, и то от самия Основател!!!

post-1179-0-16895700-1482056885_thumb.jpg

Георги, благодаря за страхотния подарък! Благодаря ти също, че си създал magelanci.com. Дълго време търсех такова място в интернет пространството, но тук намерих много повече от съмишленици, тук намерих приятели :)

P.S. Шоколадът беше много вкусен :)

Благодаря и на нашата неуморна Снежанка Mary за организацията по изпращането на подаръците и за баницата и късметите, които беше приготвила на вчерашната сбирка!

Весели празници и много пътешествия на всички!

  • Харесвам 31
Връзка към мнение

И аз получих коледния подарък.

Благодаря за специалната бира и за чашата, и за бебешката играчка и за милата картичка, и шоколада, и изобщо :)

Весели празници и наздраве!

IMG_3188.JPG

IMG_3189.JPG

 

 

  • Харесвам 31
Връзка към мнение

Благодаря на моята Снежанка / Ивайла/ за прекрасния Коледен подарък, който снощи получих на Коледното парти :) .

Ще мога да го пробвам още следващата седмица.

Чудесна стилна кожена чанта за пътуване, която става и за малък и за голям ръчен багаж на Уиз еър / за останалите е ясно :), че става/. Играчка за елха и красива коледна картичка с  пожелания допълваха ценния подарък.

Благодаря ти, Ивайла и ти пожелавам Весела Коледа :)

 

post-662-0-46127000-1482067814_thumb.jpg

 

Аааа, и да не забравя страхотните етикети за пътуване с логото на Магеланци. Супер са :) . 

Благодаря на Георги за тях и за страхотните календари, на които ще се любувам през следващите 12 месеца.

Благодаря на Поли и на Мари за страхотната  организация и настроение на Коледното парти.

Пожелавам на всички Магеланци Весели празници и много пътешествия през Новата година!!!

Щастлив съм, че Ви има :)

 

  • Харесвам 37
Връзка към мнение

Сърдечни благодарности на едно засега непознато за мен джудже bobole4e, което ми е изпратило най-красивия подарък в любимия ми червен цвят - направо си уцелила десятката. 

post-4250-0-89931200-1482097149_thumb.jpg

Ще ми издадеш ли една малка тайна - кой ти подшушна, че желая точно тази чаша? С голямо удоволствие си изпих топлия шоколад, подхванах и бонбоните, но се спрях навреме, че да остане нещичко и за другите у дома. Благодаря ти за милите пожелания в картичката, надявам се да се сбъднат! А свещта си я запазвам за празничната трапеза.

Благодаря ти bobole4e! 

Весели празници и много сбъднати желания!

 

  • Харесвам 23
Връзка към мнение

Похвална се, че имам чудесен подарък! Книга, която исках да имам, красива меденки и прекрасни пожеланиа! Благодаря М. ! Искам да помоля за подсказка за ника на моята Снежанка.
Джингъл белс, Джингъл белс. ...
post-228-0-08898200-1482133779_thumb.jpgpost-228-0-49140800-1482133825_thumb.jpg

 

П.С Yabandzhieva, благодаря!. 

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 28
Връзка към мнение

Имам си най-страхотния подарък, даже бих казала подаръци от най-страхотната Снежанка! Наистина много мечтаех за тази книга. Благодаря хиляда пъти, eloena! :girlinlove:  А за портмоненцето  думи нямам, много е готино и е чак от Филипините.  :giverose: 

И това не е всичко - плюс супер вкусни бонбони и маслиново клонче за късмет (къде ли се намира по това време в България  не знам :huh:  ) А пожеланията от картичката да ти се връщат по 365 !

Снимки ще приложа след малко, само да си тръгне шефа и да опъна сергията :)

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Ееех, как се радвам, наистина с голямо желание я търсих и трудно я намерих, после дълго я чаках да пристигне и когато се отчаях и купих друга, тръгнах да я пращам и....в офиса на Еконт ме чакаше тази :) Била си е за теб нарочена. Много се вълнувах дали ще те зарадвам, сега съм доволна и аз! А маслина се намира у нас, в хола :)

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
,,,,,

Ще ми издадеш ли една малка тайна - кой ти подшушна, че желая точно тази чаша?

Радвам се, че съм успяла да те зарадвам. А чашата...тя явно си е била нарочена за теб, защото ми  подадоха друга, която аз не харесах и върнах и тази беше последната, свалиха ми я от витрината. :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

За да е спокоен моят дядо Коледа обявавам, че днес получих депеша от Еконт за очакваща ме пратка. За съжаление ще мога да си я взема най-рано утре сутринта и после ще се фукам :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ето за какво говоря. От вълнение въобще не споменах и симпатичната коледна играчка и специално магнитче от Палаван!

post-1324-0-91759800-1482152498_thumb.jpg

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Благодаря на моята Снежанка  jungfraujoch, която ми е изпратила  прекрасен подарък и  картичка с изключително мили  пожелания ! Подаръкът е страхотен!!! :):santaclaus:

 

post-511-0-16710200-1482152581_thumb.jpg

 

Благодаря и на Mary за положените усилия и организацията около чудесната инициатива за размяна на коледни подаръци. :).

 

Желая на всички магеланци много щастлива 2017 год., изпълнена с екзотични пътешествия и сбъднати мечти.

 

  • Харесвам 20
Връзка към мнение

Благодаря на моята Снежанка  jungfraujoch, която ми е изпратила  прекрасен подарък и  картичка с изключително мили  пожелания ! Подаръкът е страхотен!!! :):santaclaus:

 

attachicon.gif20161219_144416.jpg

 

Благодаря и на Mary за положените усилия и организацията около чудесната инициатива за размяна на коледни подаръци. :).

 

Желая на всички магеланци много щастлива 2017 год., изпълнена с екзотични пътешествия и сбъднати мечти.

Радвам се,че подаръкът ти е харесал и ще ти бъде полезен.А пожеланията ще се сбъднат!!!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Йеее, дойде и моят ред да се похваля с хубав подарък! Сърдечно благодаря на VladimirK за прекрасната книга за моята любима Италия, както и за вкусните сладки, които си хапвам докато пиша!

 

благодарности и на Mary за чудесната организация!

 

Весели празници на всички магеланци  :)

 

15644620_10207797534720328_1305278257_n.

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Ураааааа, имам си коледен подарък и картичка с прекрасни пожелания. Pamela, благодаря ти още веднъж :)

Благодаря на Mary за ентусиазма и организацията.

Скъпи приятели магеланци, бъдете здрави през новата година и да се "скъсате" от пътешествия :)

post-5730-0-30800600-1482162250_thumb.jpg

post-5730-0-50116800-1482162296_thumb.jpg

  • Харесвам 19
Връзка към мнение

Аз все още не мога да се похваля с подарък, ще си го взема в сряда, но днес получих информация от Еконт да очаквам пратка с тарифно тегло 4.2кг!!!!!

 

П.С.Капитане, само си имай късмета да не си уцелил на кой да пратиш тиганите!

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.