Прескочи до съдържание

Летене за спорта - до Каламата и назад... със същия самолет


Препоръчани мнения

Йосиф Милчов
2 minutes ago, ДиянаВ said:

Полът, не полетът има значение😆

За втори път днес ми се случва да не доглеждам. 😂 Добре, че първия път го видях на време и съпорта на авиокомпанията реагира бързо и адекватно, че иначе щеше да ми е едно "хубаво". 

Връзка към коментар
1 minute ago, BlackArt77 said:

За втори път днес ми се случва да не доглеждам. 😂 Добре, че първия път го видях на време и съпорта на авиокомпанията реагира бързо и адекватно, че иначе щеше да ми е едно "хубаво". 

И аз първо прочетох полета вместо пола. В главите ни само полети🙂

Връзка към коментар
33 minutes ago, Фичо said:

има

Aз съм като батериите - само плюс и минус, трето положение не понасяме 🙂 - става късо и не се знае дали самолета ще литне 😉 

33 minutes ago, Фичо said:

 Полът има ли значение? :grin:

 

Връзка към коментар

Идеята за полет от рода - "Излети от точка А кацни в точка Б, виж летище Б и се върни за колкото се може по-малко пари" ми хареса, и то много ми хареса. И никога не съм вярвал, че някой друг, а не @Георги Матеев, ще е първата лястовичка на тази нова магеланска мода.  Само дайте да сложим някакъв максимум на цената, щото то за 500 € всеки може.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 часа, BlackArt77 каза:

Тука обаче ще е голяма забава ако 200 човека тръгнат с 200 чекирани куфара. Дали от АК ще си направят труда изобщо да разтоварят самолета, при условие, че след 10 мин. пак ще трябва да товарят същия багаж, в същия самолет. Голяма забава ще е.

По-интересното е дали ще искат да чекират куфарите директно до София😀

  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 8 минути , Zaro каза:

Един невинен въпрос на Матеев доведе до 7 страници глупости :prankster:

Ето нещо полезно. Идеята е на вниманието на @Polina - безвъзмездно!

 

Една от следващите ви сбирки я организира така: София-Каламата-София (Пиене, мезета - Салон Преслав)

 

:grin:

 

----

Сега се моля Дайнерсите да не ме разкрият кой точно съм.

:grin:

 

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 57 минути , ven62 каза:

Ето нещо полезно. Идеята е на вниманието на @Polina - безвъзмездно!

 

Една от следващите ви сбирки я организира така: София-Каламата-София (Пиене, мезета - Салон Преслав)

 

:grin:

 

----

Сега се моля Дайнерсите да не ме разкрият кой точно съм.

:grin:

 

Кхъм-кхъм... Тоя дето дава безвъзмездно идеите, много моля да не бяга и от срещите, а да влезе в участие даже и с внучката... 🙂

По-интересно ще ми е, дали ако 100-150-200 Магеланци барабар с все близките си приятели / роднини на борда на подобен полет, вземат че си отворят биричка/вино/уиски или друго качено от Преслав , ще бъдат ли арестувани при кацането или ще си затворят очите имайки предвид бройката и стюарди/стюардеси ще се включат в купона? 🙂

 

(Аз угризения от Дайнърс нямам 😉

преди 49 минути , BlackArt77 каза:

@ven62 А тези без Дайнърс, к'во правим?

Именно! 🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, BlackArt77 каза:

@ven62 А тези без Дайнърс, к'во правим?

Не бойте се!

Всички с Дайнърс се обзаведоха и с по още една карта за софийските салони, че да не си хабят ограничената бройка на Дайнърс.

А почти всички от тези карти са за 1+1. Лично аз имам и такава.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, BlackArt77 каза:

@ven62 А тези без Дайнърс, к'во правим?

Клечите пред салона:)))))))

преди 21 часа, Zaro каза:

Един невинен въпрос на Матеев доведе до 7 страници глупости :prankster:

Няма да останат само 7...

@Zaro, как си се изразил самоооо!

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
22 hours ago, Zaro said:

Един невинен въпрос на Матеев доведе до 7 страници глупости :prankster:

Понякога има нужда от теми с глупости. Отпускащо е- дори само да ги четеш без да пишеш. Еле па като се отдели от важната и сериозна тема, за да не пречи... 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Йосиф Милчов
8 minutes ago, AlexandraKo said:

Клечите пред салона:)))))))

Не щем, ще клечим в зала пристигащи да ви чакаме и гледаме сеир. 😂

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
53 minutes ago, aleksandrina said:

Понякога има нужда от теми с глупости. Отпускащо е- дори само да ги четеш без да пишеш. Еле па като се отдели от важната и сериозна тема, за да не пречи... 

При това покрай глупостите може да се изведе полезна есенция - с полет отиване и връщане в един ден може да се придружи дете при нискотарифна АК; и май е само това😁

Ааа, също и че с билет за 0.99€ и карта Дайнърс, можеш да пиеш сок от портокали на летището в София, салон Преслав, но тъй като това летище не ми е много удобно, ще пропусна тази полза.

Някой да се сеща за други поучителни заключения от тази психологически терапевтична раздумка?

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, aleksandrina каза:

Понякога има нужда от теми с глупости. Отпускащо е- дори само да ги четеш без да пишеш. Еле па като се отдели от важната и сериозна тема, за да не пречи... 

Ако не си разбрала задълбочено плиткия смисъл на написаното от мен, прочети ми титлата под името. :beach:

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, ДиянаВ каза:

Някой да се сеща за други поучителни заключения от тази психологически терапевтична раздумка ?

Абе става за хвалене в офиса понеделнишки :

-Какво прави уикенда ?

- Хванахме си самолета  с жената/мъжа за по кафе и сокче до Гърция и се върнахме. :girl_dance:

 

ПП. Верно че кафето и сокчето ги пиеш в Преслав, ама не се навлиза в подробности. 

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
5 minutes ago, Zaro said:

Ако не си разбрала задълбочено плиткия смисъл на написаното от мен, прочети ми титлата под името. :beach:

Когато е написано, винаги може да не се доразберем...  🙂

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
21 minutes ago, Zaro said:

Ако не си разбрала задълбочено плиткия смисъл на написаното от мен, прочети ми титлата под името. :beach:

Чакай, че аз за сефте чувам за титли и надникнах в профилите от тази страница /да не се чудите защо съм Ви гледала/. При теб кое е титлата магеланец или дипломиран простак😆. Някои имат оптимист, ентусиаст, а други с рангове - магеланец, сребърен магеланец, организатор ... На телефона си гледам и не виждам под името ти кое е - титла или ранг😁

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 32 минути , ДиянаВ каза:

Чакай, че аз за сефте чувам за титли и надникнах в профилите от тази страница /да не се чудите защо съм Ви гледала/. При теб кое е титлата магеланец или дипломиран простак😆. Някои имат оптимист, ентусиаст, а други с рангове - магеланец, сребърен магеланец, организатор ... На телефона си гледам и не виждам под името ти кое е - титла или ранг😁

@Zaro е с толкова дипломи т.е. толкова квалифициран, че доста често трудно се разбира, когато говори/пише на професионални теми. :wink::biggrin:

 

Моята титла е 4 точки "...." . Даже и аз не знам какво е!

:grin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.