Прескочи до съдържание

Летене за спорта - до Каламата и назад... със същия самолет


Препоръчани мнения

преди 2 часа, ДиянаВ каза:

Някой да се сеща за други поучителни заключения от тази психологически терапевтична раздумка?

Дискусията показа, че  може да се лети от летище  А до В с връщане  веднага със същия самолет поради по-ниската цена на билет от В до С през А.

  • Смея се 3
Връзка към коментар
1 minute ago, epetkov said:

Дискусията показа, че  може да се лети от летище  А до В с връщане  ведна със същия самолет поради по-ниската цена на билет от В до С през А.

Смея се, но алгоритъма има да го мисля докато заспя👍

Връзка към коментар
преди 1 минута , ДиянаВ каза:

има да го мисля докато заспя👍

Не го мисли! Прочети това съобщение от страница 6 на текущата тема https://magelanci.com/forums/topic/14714-летене-за-спорта-до-каламата-и-назад-със-същия-самолет/?do=findComment&comment=369524

Връзка към коментар

Аха, схванах и по-рано. Това беше примера с Лондон-Бразилия през Мадрид.

Да вярно, поучително и полезно е. @epetkov май ти се очертаваш гения в тази тема с цели две ползи от цялото бръщолевене.

Връзка към коментар
преди 2 часа, ДиянаВ каза:

също и че с билет за 0.99€ и карта Дайнърс, можеш да пиеш сок от портокали на летището в София, салон Преслав

Не знам защо се концентрирахте на сока от портокали, при положение, че има и ... дестилиран сок от захарна тръстика и от ечемик.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
4 minutes ago, Фичо said:

Не знам защо се концентрирахте на сока от портокали, при положение, че има и ... дестилиран сок от захарна тръстика и от ечемик.

Основоположникът на тази тема изтъкна портокаловото сокче като един от мотивите си. За това.

On 6/9/2019 at 10:54 PM, Георги Матеев said:

При €1.98 двупосочен билет ми се стори като добра идея - ще пия едно портокалово сокче в Преслав, ще развея старите кокали до Гърция и хайде обратно 🙂

 

Връзка към коментар
преди 3 минути , ДиянаВ каза:

Основоположникът на тази тема изтъкна портокаловото сокче като един от мотивите си. За това.

 

Праи се.

Агентите докладват, че @Георги Матеев жули водка.

  • Шок 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар
Йосиф Милчов
21 minutes ago, Георги Матеев said:

Моля стига офтопик... Темата е сериозна! 😂

Така де, сериозна е. Мисля даже, че от салон Преслав, трябва да плащат на админа. Страшна  реклама се направи на портокаловия сок и самия Преслав. @Георги заеми се с предложението. 😉

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , Almizo каза:

На 16 06 полета ни закъсня с 50минути ако е по темата!!!

Щом е с 50, а не с 20, е по-скоро за другата.😎 Тъкмо, ако искаш, да споделиш как беше на Пелопонес... Не са много "щастливците", ходили там с полети от и до Каламата за повече от ден, което означава най-малко за седмица.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
15 minutes ago, rik4o said:

Щом е с 50, а не с 20, значи е по-скоро за другата.😎

Като съм зле с инструментите на форума, не можах да направя това прехвърляне към правилната тема. Но @rik4o си я знае и най-важното знае как се прави. 

@Almizo не съм искала са се подигравам или присмивам, а да кажа, че има нова, по-ползотворна тема за Каламата и Пелопонес👍

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Между другото, при опит да се купи двупосочен билет за една и съща дата на една резервация излиза следния надпис: You can’t select this flight because it leaves before the flight out

А през приложението: Hey speedy! (@Георги Матеев) You'll need a longer transfer time. 😉

 

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 6 минути , aleksandrina каза:

Между другото, при опит да се купи двупосочен билет за една и съща дата на една резервация излиза следния надпис: You can’t select this flight because it leaves before the flight out

А през приложението: Hey speedy! (@Георги Матеев) You'll need a longer transfer time. 😉

 

Странно! А на мен и на двете места ми излезе друго съобщение: Only Georgi Mateev can do this!

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 13
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.