Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 5.02.2019 г. в 9:52, Таньо каза:

www.jetcost.com.au прехвърля към edreams.com.au и дава отстъпка от 31- 80 евро на полет на Alitalia с Debit Mastercard  при еднопосочно търсене за един човек.

image.png.f61ef08b4b132bc83bb7968425cbd0bb.png

По тази схема взех еднопосочен за един Атна-Кос на Aegean с физическа Phyre  за 31.86 AUD платени 20.29 евро срещу цена от 40.94 евро в сайта, но най интресно е, че после пробвахме от друг комп с друго IP както с Мастъркард Дебит на Райфайзен така и с виртуална на Phyre пак разпозната като такава и не минава плащането и ми изписва да сменя метода на плащане?! Нима само физическата на Phyre минава?

Връзка към коментар
преди 22 минути , Ivko каза:

По тази схема взех еднопосочен за един Атна-Кос на Aegean с физическа Phyre  за 31.86 AUD платени 20.29 евро срещу цена от 40.94 евро в сайта, но най интресно е, че после пробвахме от друг комп с друго IP както с Мастъркард Дебит на Райфайзен така и с виртуална на Phyre пак разпозната като такава и не минава плащането и ми изписва да сменя метода на плащане?! Нима само физическата на Phyre минава?

Виртуалната на Phyre минава, и то няколко пъти, но за кратък интервал от време спрямо първата транзакция.

Да не би да са почнали пак да засичат имейл, имена на пътника, тел... и др.

Спомням си, че с южноамериканските сайтове (jetcost-ове) драмата преди време беше такава т.е. трябваше всичко да е ново, та даже през сайтовете на авиокомпаниите оправяхме техническите грешки в имената на пътниците, които нарочно допускахме...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Всичко е ново аз дадох само линка на приятел и той да си вземе билет с негови данни, но е пробвал и с двете карти и не минават.

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
23 minutes ago, Ivko said:

Всичко е ново аз дадох само линка на приятел и той да си вземе билет с негови данни, но е пробвал и с двете карти и не минават.

Другото IP което ползвахте от друга държава ли беше - да не би да не минава през определени държави и затова и да не приема част от картите ...

Връзка към коментар
21 minutes ago, Ivko said:

Не българско си е и аз пробвах със същата Мастъркард и при мен и пак не я прие.

Пробвай директно през rumbo.es. Дава добри отстъпки с Olympic Air.

Връзка към коментар
В момента, BlackArt77 каза:

Пробвай директно през rumbo.es. Дава добри отстъпки с Olympic Air.

 

Ами билета където ми го дава сега е 20 евро, а през ръмбо за един ми дава 33 евро

Връзка към коментар

След като чилийската версия заби и не можах да купя втори билет пробвах същата система на @koliob в jetcost.com.pe.Получи се🙂

Понеже вчера бяхме купували билети от там,смених мейла,тел.номер и картата( платих с виртуалната на Револют).Билет на сайта на Раян за 15 евро излезе 5,38евро,малко по-ниска цена от чилийския.

 

@Ivko пробвай там.

 

А пропуснах - през испанско IP.През българско не ми излизат такива цени.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Най-интересно е, че сега си виждам извелечението в Phyre за плащанията и е минало плащането с виртуалната карта, но след една минута е отказано?!

 

 

A34541DC-77D8-440C-9FCC-802D7CCA88FA.jpeg

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 14.02.2019 г. в 19:06, wilks каза:

За полетите и авиокомпаниите (уточнявам все пак, че са силно непопулярни), които аз търся пък, тази схема, а и всички останали методи, търсачки, и айпи-та не само че не ми намаляват цената, а точно обратното - увеличват я с 50-70€ сравнено с официалните сайтове :laugh:
...ама така е то, балансът във Вселената трябва да се поддържа винаги изравнен :smile:

 

 

Срещу 2 лв./месец (цена за поддръжка на разпл. сметка с карта), освен че си правиш колкото искаш виртуални карти, можеш да си извадиш и физическа Maestro, която вече и тук стана екзотика, и май не останаха банки в България да издават точно от този вид :wink:

+ до 2 допълнителни електрон, виза дебит, дебит мастър, каквато ти трябва
А през приложението можеш да си ги блокираш, когато не ти трябват, което е може би една от най-полезните функции въобще, поне за мен.
 

Може и всичките допълнителни в ДСК - само служителките на гишето казват имаш право на 2 карти, но като се оплачеш на кол центъра или на имейла ти разрешават и четирите вида карти плюс виртуални.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Viajar дават по около 10-14 евро надолу с Райън за много дестинации, около 15-20 с Изи за 3 (три) билета (да не ми се хвалите с постижения за по един билет :grin:)

Бергамо по 12,79 евро на човек при цена 24,47 на сайта на Райън, за Берлин сваля между 10 и 12 евро.

 

Всички цени са за трима.

Има намаление, макар и по-малко, дори и при двупосочни за трима, около 10 евро на човек от общата цена на сайта на АК.

 

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 18 минути , Zaro каза:

Viajar дават по около 10-14 евро надолу с Райън за много дестинации, около 15-20 с Изи за 3 (три) билета (да не ми се хвалите с постижения за по един билет :grin:)

Бергамо по 12,79 евро на човек при цена 24,47 на сайта на Райън, за Берлин сваля между 10 и 12 евро.

 

Всички цени са за трима.

Има намаление, макар и по-малко, дори и при двупосочни за трима, около 10 евро на човек от общата цена на сайта на АК.

 

Така е, ама моята карта WIZZ на ДСК не минава.

Връзка към коментар

Току-що успях да купя на два пъти с картата на Wizz директно от rumbo.es три билета с Райън в посока Лондон - София за юни с отстъпка на билет около 15-16 евро / цена в сайта 41 евро - реално платена единична цена: 25-26 евро. За мое съжаление трети път картата не минава, но не се оплаквам 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

През jetcost.at - bravofly  3 билета последователно  с Райън  за Баден-Баден за март, отстъпка 15 евро с една и съща карта Diners, цената в сайта 32 евро. Повече не съм пробвала, че засега не ми трябва нищо друго.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 15 часа, Marisha каза:

През jetcost.at - bravofly  3 билета последователно  с Райън  за Баден-Баден за март, отстъпка 15 евро с една и съща карта Diners, цената в сайта 32 евро. Повече не съм пробвала, че засега не ми трябва нищо друго.

Diners като какъв вид карта я разпознава?

Връзка към коментар

Въпросите, които не касаят отстъпка в сайтовете, са преместени в другата тема.

 

Моля, нека тук да са само постове, които имат отношение към отстъпки.

 

  • Браво 1
Връзка към коментар

Някой има ли наблюдения за вътрешни полети в САЩ къде е по-вероятно да има отстъпки? С Американ са предпочитаните ми полети. Преди да почна да превъртам всички сайтове... Може и с Амекс, ама да е по-голяма отстъпката, че с него дължа данъци 6%

Връзка към коментар
преди 9 часа, neuromancer каза:

Някой има ли наблюдения за вътрешни полети в САЩ къде е по-вероятно да има отстъпки? С Американ са предпочитаните ми полети. Преди да почна да превъртам всички сайтове... Може и с Амекс, ама да е по-голяма отстъпката, че с него дължа данъци 6%

Не съм попадал на отстъпки никъде, само ти напомням че закона там позволява 24часа безплатна анулация, ако е закупен директно от А/К, но и повечето сайтове го позволяват , за да генерират все пак оборот.

Връзка към коментар

актуални сайтове за отстъпки на полети на Ryanair?
Налични карти : Visa Debit
                               Mastercard Credit
                               Visa Entropay

Видях ,че jetcost (чилийската и бразилската версия) дават активно отстъпки от около 8-10Е за полети на Ryanair, но с Diners.

Връзка към коментар

Австралийската схема тези дни се обогати с втора възможност - освен Edreams вече има и местно Opodo. Това позволява да се преодоляват по-лесно ограниченията за брой закупени билети. За да работят схемите:

www.jetcost.com.au -> www.edreams.com.au

www.jetcost.com.au -> www.opodo.com.au

трябва да се плаща с MC Debit, но системата не разпознава много български карти като такива. Тези, които минават са Phyre, Transferwise, Curve - по веднъж в двата сайта (ако сте достатъчно бързи може и повече от веднъж). Много ефективно падат цените на Aegean например. Билети, които струват EUR 30 на сайта на авиокомпанията могат да се купят за EUR 4.23 през двата сайта.

 

image.png.d6b336c6213875af02d0e6933a896e9f.png

image.png.76c98d5a961f56ac7b3a3351f98faaf5.png

image.png.65fd09d47498e277a1d8774b3f5ea3e1.png

  • Харесвам 9
  • Шок 1
  • Благодаря 2
  • Браво 6
Връзка към коментар
преди 1 час, koliob каза:

Австралийската схема тези дни се обогати с втора възможност - освен Edreams вече има и местно Opodo. Това позволява да се преодоляват по-лесно ограниченията за брой закупени билети. За да работят схемите:

www.jetcost.com.au -> www.edreams.com.au

www.jetcost.com.au -> www.opodo.com.au

Много ефективно падат цените на Aegean например. Билети, които струват EUR 30 на сайта на авиокомпанията могат да се купят за EUR 4.23 през двата сайта.

 

image.png.d6b336c6213875af02d0e6933a896e9f.png

image.png.76c98d5a961f56ac7b3a3351f98faaf5.png

image.png.65fd09d47498e277a1d8774b3f5ea3e1.png

 УУ точно имам нужда от един билет с тях Атина-Кос, но в моя случай цената, която ми дава едриймс е 32 долара а през оподо 38 или 24 евро ми излизат ама айде сега 3 евро разлика, като в сайта на компанията е 41 евро

 

П.С. Готово успешно купен билет Атина-Кос с физическата на Phyre по схемата www.jetcost.com.au -> www.opodo.com.au за 38.4 долара и платени 24.49 евро срещу цена от 41 евро и след като правих опити с няколко карти да го купя през edreams за 32 долара. Благодаря на @koliob

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
18 minutes ago, Olianata said:

A MC  na WIZZ?

Тя нали е кредитна? Това е за МС дебит. Но пак може да опитате- стигате до плащане и попълвате първите цифри на картата- ако я познае като дебитна, значи става.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.